Nicklas Svensk : Rektor

Nicklas Svensk

Rektor

08-400 289 30
nicklas.svensk@varkullen.se
Linda Billman : Föreståndare

Linda Billman

Föreståndare

073-522 74 35
linda.billman@varkullen.se
Klas Andersson : Platschef

Klas Andersson

Platschef

070-555 96 05
klas.andersson@varkullen.se
Erik Ekelund : Behandlingsassistent

Erik Ekelund

Behandlingsassistent


erik.ekelund@varkullen.se
Niclas Svensson : Behandlingsassistent

Niclas Svensson

Behandlingsassistent


niclas.svensson@varkullen.se
Mikael Andersson : Lärare

Mikael Andersson

Lärare


mikael.andersson@varkullen.se
Eric Flarup : Lärare

Eric Flarup

Lärare


eric.flarup@varkullen.se
Rikard Bromander : Behandlingsassistent

Rikard Bromander

Behandlingsassistent


rikard.bromander@varkullen.se